Nav bar
img

Sienų šiltinimas

img

Sienų šiltinimas iš išorės:

Namą šiltinti reikia iš lauko pusės tam, kad mažėtų sienos temperatūrinė apkrova, perkeliant nulinį tašką. Tokiu būdu sienos temperatūra bet kuriuo metų laiku išliks stabili, o atitveriančių konstrukcijų medžiaga nepatirs susikaupiančios drėgmės (periodiškai užšąlančios ir atitirpstančios) apkrovų, nesusidarys kondensatas.

Todėl šilumos izoliacijos bei pačios sienos tarnavimo laikas pailgės, bus užkirstas kelias pelėsių ir grybelių atsiradimui.

    Šilumos izoliacijos, namą šiltinant iš lauko, privalumai:

  • Prailginsite pastato gyvavimo laiką ir padidinsite savo turto vertę.
  • Dėl savo patvarumo, kietosios poliuretano putos suteikia papildomo patvarumo konstrukcijoms.
  • Padidinsite garso izoliaciją, tai ypač aktualu arti kelių esantiems pastatams
  • Siena neperdrėksta, nes jos neveikia krituliai ir lauko drėgmė.
  • Šiltinant nereiks nei karkasų, nei tvirtinimo detalių, nei jokių papildomų įrankių. Be to, tuo pačiu uždarų porų poliuretano putos sustabdys drėgmės skverbimąsi, nereiks papildomos hidroizoliacijos.
  • Pašalinsite kondensaciją sienose, apsaugosite savo patalpas nuo grybelio ir pelėsio.

Sienų šiltinimas iš vidaus:

Populiariausias šiltinimas iš vidaus yra karkasinio namo tarp gegnių. Poliuretano putomis ne tik pašalinsite šilumos nutekėjimą, bet ir dėl savo patvarumo, kietosios poliuretano putos suteiks papildomo patvarumo konstrukcijoms. Šiltinant uždarų porų poliuretano putomis sienas iš vidaus galime sutaupyti vidaus naudingą plotą, kadangi šios putos pasižymi ypač didele šilumine varža, prie 10 cm storio uždarų porų poliuretano putų šiluminė varža būtų lygi R-5.

Right
Footer